​Rozrywka na żywo

Na pokładzie nie brakuje rozrywek, aby nocna podróż pomiędzy Newcastle a Amsterdamem upłynęła przyjemnie.

Twoja przeprawa powinna być częścią Twoich wakacji, nie tylko podróżą z punktu A do punktu B. Dlatego przygotowaliśmy dużo atrakcji na pokładzie, aby Twoje wakacje rozpoczęły się najszybciej, jak to możliwe.

Muzyka na żywo

Muzyka na żywo

Columbus Club jest miejscem, w którym posłuchasz muzyki na żywo, wykonywanej profesjonalnie, a dodatkowo masz do wyboru najlepsze drinki, które możesz wypić w rozrywkowej atmosferze. Spróbuj ulubionego piwa, wina lub czegoś mocniejszego a później tańcz na parkiecie.

Posłuchaj najlepszej muzyki, którą gra zespół. W ich repertuarze są najnowsze hity oraz klasyczne numery, co gwarantuje, że parkiet jest zawsze pełen tańczących gości.

Jeśli preferujesz muzykę akustyczną to odwiedź Navigators Pub, gdzie odpoczniesz przy łagodnych dźwiękach akustycznych, tych współczesnych i z przeszłości.

Bingo & quizy

Bingo & quizy

Columbus Club jest również miejscem, w którym możesz zagrać w bingo lub wziąć udział w konkursie muzycznym. Rozrywkę, każdego wieczora, gwarantuje nasz menadżer.

Jeśli bingo jest Twoją ulubioną grą to skreślaj numery na karcie, a może będziesz miał szczęście, kiedy Twoje numery zostaną wylosowane. To idealna rozrywka dla całej rodziny. Aby sprawdzić swoją wiedzę na temat muzyki weź udział w quizie muzycznym.

Nagrody to vouchery do realizacji na pokładzie, w barach i sklepach plus butelka wina. Uwaga! Rozrywka może ulec zmianie.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​