​Podróże rodzinne

Podróż promem jest pomyślana, jako najlepsze rozwiązanie dla rodzin, ponieważ można zabrać tyle bagaży, ile się chce, włączając w to wszystkie niezbędne rzeczy dla najmłodszych uczestników podróży.

Morze jest szczególnie interesujące dla dzieci a nasz prom zapewnia rozrywkę dla najmłodszych w każdym wieku, uzpełnioną o pokłady zewnętrzne, które są idealne na spacery.

Podróż promem to również okazja do relaksu i spędzenia czasu w rodzinnym, gronie, co nie zawsze jest możliwe w domu. Wejdź więc na pokład i odpocznij.

Pomyśleliśmy o każdym uczestniku podróży. Maluchy pokochają Kids’ Club oraz moderatorów zabaw, starsze dzieci mogą bawić się w salonie gier, a na wszystkich czeka pokładowe kino z filmami dla osób w każdym wieku.

Co więcej, w naszych restauracjach mamy dania specjalnie dla dzieci.

Posiłki na pokładzie

Posiłki na pokładzie

Bez względu na to, czy szukasz szybkiej przekąski czy relaksującego obiadu dla rodziny, wszystko to znajdziesz na pokładzie promu wycieczkowego Newcastle-Amsterdam.

Kids' Club

Kids' Club

Kids’ Club oferuje szeroki wybór rozrywek w bezpiecznym i przyjemnym otoczeniu.

Rozrywka dla dzieci

Rozrywka dla dzieci

Maluchy mogą bawić się w poszukiwanie skarbów, brać udział w konkursach, grać w gry, uczyć się magicznych sztuczek lub malować swoje twarze, a to wszystko w towarzystwie naszej maskotki Jack the Pirate!

Obserwacja dzikiej przyrody

Obserwacja dzikiej przyrody

W czasie rejsu na KING SEAWAYS na trasie Newcastle-Amsterdam możesz dowiedzieć się więcej o dzikiej przyrodzie Morza Północnego od ekspertów z organizacji charytatywnej ORCA.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​