​Explorer’s Steakhouse

Kto może się oprzeć skwierczącemu, przepysznemu stekowi? Nasi utalentowani szefowie kuchni przygotowują steki w restauracji Explorer's Steakhouse z menu obejmującym grillowane mięso, ryby i warzywa, opcje dla dzieci i pyszne desery!

Wybór soczystych, delikatnych steków w ofercie sprawia, że Explorer's Steakhouse jest popularnym miejscem przez cały czas. Wszystkie steki są szkockie (m.in. Aberdeen Angus i Highland Beef) i są klasyfikowane jako Prime Plus - więc jest to najlepszy stek, jaki znajdziesz!

Poproś o stek przygotowany dokładnie tak, jak lubisz i nie zapomnij o wystawnych deserach i świeżych sałatkach!

Steki to polędwica, żeberka i wiele innych. Możesz wybrać cielęcinę, grillowanego kurczaka lub stek z łososia. Jest także specjalne menu dla dzieci.

DFDS dąży do zapewnienia jak najwyższych standardów dobrostanu w gospodarstwach, które zapewniają naszą wołowinę. Zapewniamy również najwyższy możliwy standard jakości i bezpieczeństwa żywności.

W styczniu 2018 roku nasz Steakhouse zostanie połączony z naszą restauracją à la carte. Więc nadal będziesz mógł cieszyć się soczystym stekiem, ale już nie w naszej restauracji Explorer's Steakhouse. Zamiast tego delektuj się nim w naszym North Sea Bistro z wyborem dań z karty.

Ceny posiłków w czasie wcześniejszej rezerwacji:

Ceny posiłków w czasie wcześniejszej rezerwacji:

  • Ceny za rezerwację z wyprzedzeniem dla pasażerów podróżujących w 2015 roku: £29.90 za 2 dania plus mały stek Explorer's & starter (£10 dla dzieci w wieku 4-11)
  • Ceny za rezerwację z wyprzedzeniem dla pasażerów podróżujących w 2016 roku: £25.90 za 2 dania plus mały stek Explorer's & starter (£10 dla dzieci w wieku 4-11)

Ceny na pokładzie €35.50 za 2 dania & €37.50 za 3 dania. Menu dla dzieci za €11.95.

Rezerwuj online i jedz kiedy masz ochotę

Rezerwuj online i jedz kiedy masz ochotę

Nasze restauracje są wyjątkowo zatłoczone w tzw. godzinach szczytu, dlatego aby nie uniknąć rozczarowań sugerujemy rezerwację stolika przed podróżą.

Po prostu dodaj posiłek w trakcie rezerwacji online.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​