Restauracja À La Carte

Na początku 2018 roku będziemy wprowadzać zmiany na pokładach promów. Zgodnie z sugestiami naszych pasażerów nasza restauracja “à la carte”połączy się z restauracją Steakhouse, tworząc North Sea Bistro.

Ceny za kolację z 2 dań à la carte

​2017 rezerwacja ​2017 na pokładzie ​2018 rezerwacja ​2018 na pokładzie
Dorośli (12+)​£27​€34.90​£31.50​€34,95
Dzieci (0-11)​£13.50​€17,45​£18​€19,95​

Rezerwuj online i jedz kiedy masz ochotę

Blue Riband

Blue Riband (dostępna od stycznia 2018)

Jeśli lubisz potrawy dobrej kuchni spożywane w eleganckim morskim klimacie to musisz odwiedzić Blue Riband, naszą nowoczesną restaurację à la carte. Ciesz się wykwintnymi daniami o wyjątkowym smaku, zmieniającym się z sezonu na sezon.

Nasi doświadczeni szefowie kuchni przygotowują fantastyczne posiłki, prawdziwą podróż przez świat z unikalnymi potrawami mięsnymi, rybnymi i wegetariańskimi, podczas gdy nasi kelnerzy polecą idealne połączenie wina z jedzeniem.

North Sea Bistro

North Sea Bistro (dostępna od stycznia 2018)

Kiedy po raz ostatni jadłeś kolację na Morzu Północnym? Sprawimy, aby ten czas był niezapomniany. North Sea Bistro oferuje proste, ale smaczne dania z naciskiem na lokalne i sezonowe składniki wysokiej jakości. Wybierz między świeżymi rybami, soczystymi potrawami z grilla, daniami wegetariańskimi i innymi daniami z menu à la carte.

Nie możesz zdecydować, co wybrać z naszej obszernej listy win? Nasi kelnerzy podpowiedzą i doradzą; wszyscy zostali przeszkoleni przez naszego sommeliera i mogą polecić butelkę lub kieliszek najlepszego wina.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​