North Sea Bistro | ​Newcastle-Amsterdamu​

Nasi najlepsi szefowie kuchni stworzyli wspaniałe menu, w którym za dobrą cenę skosztujecie wyśmienitego wina oraz dań z lokalnych i sezonowych składników najwyższej jakości. Od sezonowanych steków z najlepszej wołowiny po klasyczne dania z nutką nieprzewidywalności. Wykorzystaj niepowtarzalną atmosferę i delektuj się smakiem luksusu, na który możesz sobie pozwolić podczas przeprawy na kontynent.

  • Jedyne £25.95 za dwa dania, a nie €34.95 przy zamówieniu na pokładzie
  • Dostępne jest menu dla dzieci, a niemowlaki poniżej 3 roku życia jedzą za darmo
  • Trzy dania do wyboru
  • Wegetariańskie oraz wegańskie opcje​​​
A la carte

À la carte

Kiedy ostatni raz jedliście kolację na Morzu Północnym? Niech podróż z nami będzie wyjątkowa dzięki naszej przytulnej restauracji à la carte. 

North Sea Bistro oferuje proste ale bardzo smacznego dania, w których główną rolę grają lokalne i świeże składki. 

Możesz zjeść kolację składającą się z 1, 2 lub 3 dań, równocześnie rozkoszując się spektakularnym widokiem otwartego morza. Specjalne menu przygotowaliśmy dla dzieci.

W Menu

W Menu

Możesz wybrać pomiędzy świeżymi rybami, soczystymi daniami z grilla, potrawami dla wegetarian i vegan, oraz całą gamą dań z à la carte menu. Łącz swoje wina z naszymi wyjątkowymi wina. Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretne wino, nasz obsługa kelnerska z pewnością pomoże dokonać właściwego wyboru. Kelnerki i kelnerzy zostali odpowiednio przeszkoleni przez naszego sommeliera i chętnie doradzą, jakie wino wybrać do kolacji.

​ ​​

NIE STÓJ W KOLEJKACH, ZAREZERWUJ WCZEŚNIEJ JUŻ TERAZ​​​

2 Dania z karty ​Wczesna Rezerwacja
2018​
​Na pokładzie
2018
​Wczesna Rezerwacja
2019​
Na pokładzie
2019
Dorośli 12+​​£26.95​€34.95​£25.95​€34.95
Dzieci 4 - 11​£15.95​€19.95​£15.75​€19.95
Dzieci poniżej 3 ​ZA DARMOZA DARMOZA DARMOZA DARMO​​

Uwaga: Promocja jest dostępna na wcześniejsze rezerwacje, a jej wysokości może się różnić w zależności od kursu wymiany walut. Te ceny obowiązują od 22 sierpnia 2018r.

​Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności ofert. Obowiązują opłaty za rezerwacje telefoniczne. Obowiązują ogólne reguły i warunki działania​.​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​