​Kolacja Na Pokładzie - Z Newcastle Do Amsterdamu

Morska podróż zawsze wzmaga apetyt i dlatego przygotowaliśmy dla naszych podróżnych dwie wyjątkowe restauracje, którą kuszą pasażerów kiedy przychodzi czas kolacji. Natomiast każdego poranka nie ma lepszego pomysłu na rozpoczęcie dnia, niż smaczne śniadanie w formie bufetu dań zimnych i gorących.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację, dzięki czemu można zaoszczędzić w porównaniu do ceny na pokładzie.

Explorer's Kitchen

Explorer's Kitchen

Oferując wybór dań z każdego miejsca na świecie, nasza restauracja Explorers Kitchen z bufetem “all-you-can-eat”, jest najbardziej popularną i różnorodną restauracją na pokładzie. 

W ofercie mamy również smaczne bufety śniadaniowe.​

North Sea Bistro

North Sea Bistro

North Sea Bistro zapewnia doskonałe doznania kulinarne w kameralnej atmosferze. Nasi profesjonalnie wyszkoleni kucharze wykorzystują najlepsze składniki, aby stworzyć wyjątkowe dania mięsne, rybne i wegetariańskie serwowane ze specjalnie dobranymi sezonowymi warzywami.

Coffee Crew

Coffee Crew

Odwiedź Coffee Crew, gdzie serwujemy kawy Starbucks®, herbaty i świeżo upieczone słodkie przysmaki. W ofercie znajdziesz również wszystkie swoje ulubione napoje Starbucks®, od Americano do Frappuccino. To idealna baza wypadowa dla rodzin, położona obok kącika zabaw dla dzieci.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​