Restauracje oraz Kawiarnie na trasie Newcastle-Amsterdam​

Pobyt na morzu zawsze gwarantuje wyjątkowy apetyt. A to dobrze, ponieważ mamy wybór restauracji, które zaspokoją nawet najbardziej wybrednych smakoszy.

Możesz zjeść coś w formie bufetu, w restauracji 7 Seas, która oferuje dania w ramach “all you can eat”, również dla dzieci. Posiłki à la carte oferujemy w eleganckiej restauracji Blue Riband. Jeśli myślisz o dobrym steku to zapraszamy do Explorers’ Steakhouse.

O poranku rozpoczniesz dzień ze smacznym śniadaniem, na gorąco i na zimno. Przekąski, jak kanapki, dostępne są w naszej kafejce.

Restauracja 7 Seas

Restauracja 7 Seas

Serwuje do 80 smacznych potraw z kuchni całego świata. 7 Seas jest najbardziej popularną i najbardziej różnorodną restauracją na naszych promach.

Blue Riband restaurant

Blue Riband restaurant

Blue Riband to oferta premium z posiłkami przygotowanymi z najlepszych składników, z których wykreowano unikalne dania mięsne, rybne oraz dla wegetarian.

Explorer's Steakhouse

Explorer's Steakhouse

Zjedz stek przygotowany tak, jak lubisz w Explorer’s Steakhouse, ale nie zapomnij o świeżych sałatkach i smacznych deserach.

Little Italy

Little Italy

Nasza włoska restauracja serwuje klasyczne dania, jak makarony oraz pizze. Są również włoskie sery oraz desery.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​