Kabiny Amsterdam - Newcastle

Nasz wybór kabin zadowoli każdego bez względu na posiadany budżet. Po nocy na pokładzie rozpoczniesz wakacje wypoczęty i odświeżony.

W cenie biletu na trasie Newcastle – Amsterdam jest kabina. W trakcie rezerwacji możesz podwyższyć klasę podróży.

Kabina Standard wewnętrzna

Kabina Standard wewnętrzna

Kabiny Standard wewnętrzne oferuję dobry standard w przyjaznej cenie, co gwarantuje dobry sen w wygodnej koi oraz dostęp do prysznica i WC.

Kabiny Sea View

Kabiny Sea View

Nasze kabiny Sea View z komfortowymi kojami, łązienką z prysznicem oraz WC, gwarantują relaksującą przeprawę z widokiem na morze.

Kabiny Premium

Kabiny Premium

Jako gość premium będziesz miał w kabinie Commodore ekran TV, mini-barek oraz bezpłatne śniadanie w restauracji Blue Riband.

Kabiny Economy

Kabiny Economy

Nasze kabiny Economy są położone na dolnych pokładach i oferują tanią podróż dla pasażerów z mniejszym budżetem.

Kabiny przyjazne dla niepełnosprawnych

Mamy kabiny przyjazne dla osób z niepełnosprawnością fizyczną. Z powodu ich małej liczby nie można ich zarezerwować online. Aby uzyskać więcej informacji prosimy o kontakt z centrum telefonicznym. Twoja rezerwacja nie będzie powiększona o opłatę za kupno biletu przez centrum telefoniczne.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​