​KOLACJA Z DZIEĆMI

Bez względu na to, czy szukasz szybkiej przekąski lub posiłku w spokojnej atmosferze dla całej rodzin, spełnimy Twoje wymagania na pokładzie naszych wycieczkowych promów na trasie Newcastle-Amsterdam. Dzięki dużemu wyborowi restauracji i barów z menu dla dzieci jesteśmy pewni, że w naszej ofercie znajdziesz coś dla siebie.

Explorer's Kitchen

Explorer's Kitchen

Bufet restauracyjny “all-you-can-eat” z wyborem dań z każdego miejsca na świecie. Oferujemy potrawy specjalnie przygotowane dla dzieci, zarówno w wersji “fit”, jak i dla tych, którzy lubią zjeść coś mniej “grzecznego”! W menu jest również szeroki wybór deserów, dzięki czemu kolacja dla maluchów będzie miała najlepsze zakończenie!

Dzieci w wieku od 4 do 11 jedzą taniej w naszej restauracji bufetowej natomiast dzieci od niemowlaka do 3 roku życia jedzą za darmo!

North Sea Bistro

North Sea Bistro

Nasza elegancka restauracja à la carte oferuje wspaniały widok otwartego morza, obsługę kelnerską oraz szeroki wybór świeżo przygotowanych dań dla całych rodzin, które lubią posiłki z odrobiną luksusu.​

W menu znajdziecie wybór smacznych, świeżo przygotowanych dań, również sezonowych. Nawet dzieci znajdą coś dla siebie w menu przygotowanych specjalnie dla najmłodszych podróżnych, z przystawkami, daniem głównym oraz deserami, które zaspokoją każdy smak.

Dzieci w wieku 11 lat i mniej mogą zjeść posiłek z 2 dań w North Sea Bistro w cenie tylko £18.

 
 

Coffee Crew Café

Kawiarnia Coffee Crew na pokładzie promu na trasie Newcastle-Amsterdam, jest idealnym miejscem do wypicia kawy serwowanej przez Starbucks®. Oferujemy również szeroki wybór słodkich przekąsek, również tych świeżo przygotowanych na pokładzie. Dodatkowym atutem jest lokalizacja tuż obok kącika zabaw dla dzieci.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​