​Kids’ Club

Perfekcyjna opcja rozrywkowa dla maluchów.

Zapewnienie rozrywki dla najmłodszych to największe wyzwanie dla rodzin w trakcie podróży. Dlatego przygotowaliśmy kącik zabaw, żebyś mógł odpocząć i skorzystać z naszych udogodnień, a w tym czasie dzieci będą bawić się w bezpiecznym miejscu.

W Kids’ Clubs jest szeroki wybór rozrywek, zabawek, kolorowanek – wszystko po to, aby nasi najmłodsi klienci nie nudzili się i byli zadowoleni. W tym czasie dorośli mogą usiąść wygodnie w pobliskiej kawiarni, z kawą w dłoni i obserwować swoje dzieci. W zależności od daty podróży jest możliwy również udział w zabawach naszej maskotki, którą jest Jack the Pirate!

Na wszystkich rejsach zapraszamy dzieci do bezpłatnego Pirates’ Club prowadzonego przez naszego moderator odpowiedzialnego za najmłodszych uczestników rejsu.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​