​Bary

Na naszym statku możesz wybrać kilka barów pokładowych, w których złapiesz coś do picia i zrelaksujesz się. Odwiedź Navigators Pub lub Compass Bar na relaksującego drinka lub wybierz się do Columbus Club aby posłuchać muzyki na żywo i zabawić się. Jeśli pogoda jest dobra to polecamy wizytę w umiejscowionym na zewnątrz Sky Bar.

Dowiedz się więcej o barach i rozrywce na żywo.

Columbus Club

Columbus Club

Muzyka na żywo oraz imprezowa atmosfera czynią z Columbus Club wspaniałe miejsce do spędzenia czasu w czasie morskiej podróży.

Możesz wybierać z listy wspaniałych win, piw oraz mocniejszych alkoholi oraz koktajli, a do tego słuchać muzyki wykonywanej na żywo.​​

Navigators Pub

Navigators Pub

Słuchaj artysty wykonującego muzykę na żywo i ciesz się atmosferą Navigators Pub sącząc drinka z przyjaciółmi lub tymi, których kochasz.

Wygodne siedzenia oraz przyjemna atmosfera czynią z Navigators Pub idealne miejsce do smakowania szerokiego wyboru piw, win, mocniejszych alkoholi oraz ekscytujących koktajli przygotowanych na Twoich oczach. Klasycznie morska atmosfera jest idealnym pomysłem na rozpoczęcie morskiej podróży w dobrym stylu.

Compass Bar

Compass Bar

Fotele w Compass Bar czynią z niego najlepsze miejsce do tego, aby usiaść i zrelaksować się na pokładzie.

Komfortowa, relaksująca atmosfera okraszona dźwiękami muzyki, tworzy dobry klimat do wypicia piwa, wina lub czegoś mocniejszego. To także wspaniałe miejsce na wypicie czegoś po kolacji, lub sesję smaków z winem, whisky lub piwem. To z pewnością nada odpowiedni start Twoim wakacjom!

Sesje smakowe - Wine, Beer & Whisky

Sesje smakowe - Wine, Beer & Whisky

Nasza odpowiednio przygotowana obsługa wie wszystko o napojach, które serwuje i jest gotowa chętnie podzielić się swoją wiedzą w trakcie organizowanych sesji smakowych z winami, piwami i whisky. Dowiedz się o procesie produkcyjnym ulubionych alkoholi oraz poznasz nowe smaki!

To świetny sposób na rozpoczęcie podróży do Holandii. Możesz zarezerwować wcześniej kontaktując się z naszą infolinią telefoniczną lub odwiedzający Compass Bar po wejściu na pokład promu.

Sky Bar

Trzech mężczyzn pijący piwo na pokładzie promuZrelaksuj się w Sky Bar w czasie wypłynięcia w podróży. Gwarantujemy wyjątkowe widoki, a położony na najwyższym pokładzie Sky Bar jest najlepszym miejscem do tego, aby usiąść w nim z przyjaciółmi lub rodziną, żeby złapać promienie słońca. Można również wypić piwo lub wino rozkoszując się również świeżym, morskim powietrzem.

W pogodne dni w Sky Bar usłyszysz muzykę na żywo lub zjesz dania z grilla. Możesz wybrać swojego ulubionego drinka i podziwiać widok otwartego morza.

Uwaga! Godziny otwarcia zależą od warunków pogodowych.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​