​Relaks na pokładzie

Podróz promem jest relaksującym doświadczeniem, szczególnie jeśli porównasz ją do lotu.  Nasze wszystkie promy na trasach Dover – Dunkierka oraz Dover – Calais posiadają przestrzenie ciszy, w których możesz odpocząć rozkoszując się podróżą.

Oferujemy wygodne fotele oraz wspaniały widok na morze, dzięki czemu możesz odpocząć obserwując świat (oraz wodę!). Są również duże ekrany TV z najnowszymi informacjami, również ze świata sportu.

Salonik Sea View Lounge

Dlaczego nie pozwolić sobie na odrobinę czegoś ekstra na trasie pomiędzy Dover a Dunkierką? Zarezerwuj dostęp do saloniku Sea View Lounge. Płacąc tylko £12 za osobę w jedną stronę masz dostęp do następujących udgodnień

  • Bezpłatne napoje ciepłe oraz zimne
  • TV, darmowe Wi-Fi & gniazdka elektryczne
  • Bezpłatne gazety

To wspaniały pomysł na rejs. Śledź najnowsze informacje w telewizji, wybierz jedną z gazet lub podziewiaj morskie widoki. Masz również dostęp do bezpłatnego internetu WiFi, dzięki czemu sprawdzisz e-maile, sprawdzisz ulubioną stronę lub wykonasz zaległa pracę. Do tego czeka na Ciebie duży wybór bezpłatnych napojów oraz przekąsek.

Dodaj salonik Sea View Lounge w trakcie rezerwacji.

Rozkładane fotele

Rozkładane fotele

Na naszych promach Dover – Calais może odpocząć w ciszy lub przespać się w wygodnym rozkładanym fotelu.

Uwaga! Rozkładane fotele dostępne są tylko na trasie Dover – Calais.

Masz już rezerwację?

Uwaga! Salonik Sea View Lounge jest dostępny tylko na przeprawach Dover – Dunkierka. Salonik nie jest dostępny dla dzieci do 8 roku życia.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​