WEJDŹ NA POKŁAD NASZYCH NOWYCH PROMÓW!

Wszyscy w DFDS z dumą informujemy, że od lutego 2016 roku będziemy mieli 2 nowe promy operujące na trasie pomiędzy Dover i Calais -  Côte des Dunes i Côte des Flandres. Obie jednostki zostały gruntownie wyrementowane.

Przejęliśmy promy w 2015 roku, a ponad 2 miesiące zajęło całkowite odświeżenie obu jednostek w stoczni Damen w Dunkierce. Oba promy zostały pomalowane w nowe barwy DFDS. Wyremontowaliśmy również silniki, stery, wszystkie konstrukcje stalowe, oraz całkowicie przebudowaliśmy wnętrza obu jednostek.

Promy są doskonale wyposażone, wg standarów DFDS, włączając w to restuaracje “7 Seas”, Horizon Snack Bar oraz Wyspę Piratów, czyli kącik zabaw dla dzieci oraz Lighthouse Cafe. Jest również Salonik Premium dla pasażerów, którzy potrzebują więcej prywatności oraz Road Kings - pomieszczenia tylko dla kierowców ciężarówek oraz autokarów. Dowiedz się więcej o wyposażeniu​ promów. 

Promy mogą pomieścić po 1500 pasażerów, 400 pojazdów oraz 2000 metrów frachtu. Obie jednostki będą pływać 10 razy dziennie (po 5 razy w każdym kierunku), zwiększając liczbę rejsów na tej trasie z 20 do 30 na dobę.

Zdjęcia poniżej przedstawiają prace w stoczni. W połowie lutego umieścimy w tym miejscu timelapse z prac remontowych.


Dane techniczne:

Długośc: 186m

Szerokość: 28m

Prędkość: 25 węzłów

Silniki: 4 x engines, total Power 39,000 KW

Liczba pasażerów: 1,500

Liczba pojazdów: 400

Rok budowy: Côte Des Flandres – 2004 / Côte Des Dunes - 2001

Remont: 2016      

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​