​Dover-Dunkierka & Dover-Calais

Podróż do Francji z Dover jest łatwa. Wybierz jedną z dwóch przepraw – Dover Calais lub Dover Dunkierka – które trwają tylko 90 minut lub 2 godziny.

Przeprawa może trwać krótko, ale nasze nowoczesne, komfortowe jednostki są doskonale wyposażone, aby podróż była przyjemna.

Odpcznij z ulubionym napojem w ręku, podziwiając morze lub oglądając telewizję w jednym z barów. Odwiedź sklep z szerokim wyborem najnowszych perfum, kosmetyków najlepszych marek oraz alkoholami, prezentami lub przespaceruj się po pokładzie słonecznym.

Jest również salon gier oraz kącik zabaw dla dzieci, aby najmłodsi podróżnicy nie nudzili się w trakcie przeprawy.

Restauracje na pokładzie

Restauracje na pokładzie

Nasze pokładowe bary, kafejki oraz restauracje oferują szeroki wybór potraw, którę dodadzą Ci energii przed dalszą podróżą.

Pasażerowie relaksujący się przy lekturze

Relaks na pokładzie

Wszystkie statki na naszych trasach Dover – Dunkierka oraz Dover – Calais oferują strefy ciszy, gdzie można odpocząć, ciesząc się podróżą.

Zakupy na pokładzie

Zakupy na pokładzie

Sklepy na naszych pokładach oferują szeroki wybór towarów znanych marek, część z nich w specjalnych cenach do 20% taniej niż w centrach handlowych.

Kącik zabaw oraz salon gier

Kącik zabaw oraz salon gier

Jeśli Twoje dzieci mają zajęcie, Ty możesz odpocząć. Nasze promy są przygotowane na najmłodszych pasażerów oraz nastolatków.

Nasze promy

Dowiedz się więcej na temat naszych promów na trasach pomiędzy Dover a Francją.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​