DFDS Seaways nominowany w dwóch kategoriach do nagród World Travel Awards

DFDS Seaways został nominowany do nagród World Travel Awards w dwóch kategoriach- “Najlepszy operator promowy na Kanale La Manche” oraz “Najlepszy operator promowy 2012.”


DFDS Seaways, wiodący operator promowy na trasie Dover-Francja, obsługuje dwie trasy promowe z Dover do Dunkierki oraz z Dover do Calais. Trasa Dover-Calais została uruchomiona w lutym 2012 przez firmę DFDS Seaways wspólnie z LD Lines po upadku linii Seafrance.

- Jesteśmy mile zaskoczeni, nominacją do nagrody British Travel Awards w kategoriach “Najlepszy operator promowy na Kanale La Manche” oraz “Najlepszy operator promowy 2012.” Rok 2011 był dla naszej firmy bardzo owocny, zanotowaliśmy wzrost przepraw pasażerskich jak i również przepraw frachtowych. Poza tym, dzięki współpracy z LD Lines i uruchomieniu nowej trasy Dover-Calais możemy zaoferować naszym klientom aż 44 przeprawy na dobę. Z niecierpliwością czekamy na wyniki głosowania- mówi Chris Newey, Dyrektor Serwisu Pasażerskiego – Kanał La Manche.

Pragniemy pogratulować DFDS Seaways nominacji do prestiżowych nagród British Travel Awards. Wyróżnienia te przyznawane są za osiągnięcia we wszystkich segmentach turystyki brytyjskiej. Nagrody British Travel Awards mają na celu wyróżnienie najlepszych, według klientów, firm w obszarze turystyki na terenie Wielkiej Brytanii. Powodzenia DFDS Seaways!- mówi Lorraine Barnes Burton, dyrektor BTA.

W pierwszym etapie programu BTA grupa szanowanych specjalistów z i spoza branży turystycznej nominowała do nagrody firmy w 75 kategoriach. Następny etap to publiczne głosowanie na najlepszych w danej kategorii. Patronat medialny objęły media: The Times, Sunday Times, The Sun, Sunday Sun oraz the Global Radio stations: LBC i Classic FM.

Jeśli chcesz oddać swój głos kliknij na poniższy link.

Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostaną firmy, na których zostanie oddana największa ilość głosów - w 2011 zostało oddanych ponad 700,000 głosów, a cały proces głosowania był nadzorowany przez niezależnych audytorów z firmy Deloitte LLP. Ogłoszenie listy zwycięzców odbędzie się podczas oficjalnej ceremonii wręczenia nagród 1 listopada w Battersea Evolution, Battersea Park w Londynie.