Turniej golfowy "Chamber Golf Tournament”

W dniu 7. października 2011 roku odbył się turniej golfowy "Chamber Golf Tournament”. Rywalizacja toczyła się na przepięknie usytuowanym polu golfowym w Deal.

Gospodarzem imprezy po raz kolejny był The Royal Clinque Ports Golf Club. W turnieju rywalizowały ze sobą dwie Izby handlowe: Dover District Chamber of Commerce oraz the Thanet & East Kent chamber.

W wydarzeniu wzięło udział ponad osiemdziesięciu prezesów, dyrektorów, menedżerów najbardziej znanych i świetnie prosperujących firm wschodniego Kentu.

Głównym sponsorem tegorocznego turnieju była firma promowa DFDS Seaways oraz DP Lead & Sons i OFP Homes.

Organizatorzy imprezy przygotowali wiele atrakcji dla uczestników tegorocznego turnieju. Przedstawiciele firm wzięli udział w Corporate Team Championship grając według zasad Stapleford. Zawodnicy rywalizowali także w prestiżowych konkurencjach takich jak: Hole in One, Longest Drive oraz Nearet To The Pin. W turnieju najbardziej pożądanym trofeum jest the Chamber of Commerce Challenge Cup. Po 4 latach w rękach Thanet, tym razem zwycięski puchar trafił do drużyny z okręgu Dover i został przekazany w ręce kapitana drużyny, Teda Lamba. Gospodarze podkreślają, iż turniej golfowy oprócz czysto sportowych emocji pozostawia na uczestnikach niezapomniane wrażenia i miłe wspomnienia na długi czas.