​DFDS Seaways: Lato z Wyzwaniem Niskich Cen 

DFDS Seaways wprowadzają ofertę Wyzwanie Niskich Cen. Jeśli pasażer znajdzie niższą cenę biletu to zwrócimy różnicę, pod warunkiem, że wybierze rezerwację z nami. 

Nowa oferta to idealna propozycja dla rodzin podróżujących na wakacje do Polski lub innych krajów na kontynencie europejskim. Przy cenie £29 za podróż w jedną stronę, za samochoód plus do 9 osób, koszt przeprawy przez Kanał La Manche to tylko £6 na osobę; zakładając, że autem podróżuje 5-osobowa rodzina. Nie musisz się również martwić o spóźnienie na prom lub zmianę daty wyjazdu, ponieważ z nami możesz podróżować 2 godziny przed lub 2 godziny po pierwotnej godzinie rejsu, nie ponosząc dodatkowych kosztów. 

Nawet jeśli znajdziesz niższą cenę, zwrócimy różnicę kiedy zarezerwujesz podróż z nami. Szczegóły nowej oferty na stronie www.dfds.pl/oferty-specjalne/zawsze-okazyjne-ceny.

Dlaczego warto podróżować z DFDS Seaways? 

Zapytaliśmy o to naszych pasażerów, których spotkaliśmy na promach pomiędzy Dover a Dunkierką. 
https://www.youtube.com/watch?v=5VNKf4t4Ko0 

Dwie trasy do Francji 

Nasze porty w Dunkierce i Calais to doskonałe miejsca do rozpoczęcia podróży przez Europę. Doskonałe połączenia autostradowe oferuja łatwy dostęp do głównych tras prowadzących przez Belgię, Holandię i Niemcy do Europy Wschodniej. Port w Dunkierce jest położony 38 km na północ od Calais, co sprawia, że jest idealnym punktem startowym do podróży na wschód. Pomiędzy Dover a Francją oferujemy do 44 krótkich rejsów na dobę, co oznacza, że z pewnością wybierzesz czas podróży najlepszy dla siebie. Dzięki temu, że na naszych rejsach nie ma ograniczeń bagażowych, możesz zabrać tyle walizek, ile chcesz. 

Na pokładach promów 

Pomimo tego, że rejsy są bardzo krótkie, na naszych promach czeka wiele atrakcji. Do dyspozycji pasażerów są wygodne fotele, które zapewnią komfortową podróż. Jest również bar z ekranami TV, dzięki którym można śledzić najnowsze informacje ze świata polityki i sportu. Dzieci uwielbiają bawić się na pokładzie słonecznym oraz w specjalnych kącikach zabaw, które powstały specjalnie z myślą o naszych najmłodszych pasażerach. 

W restauracji samoobsługowej - nawet w nocy lub wcześnie rano - można zjeść smaczny posiłek. W ofercie mamy dania dla wegetarian oraz dzieci. W “Food Express” można kupić legendarny polską przekąskę czyli Zapiekankę!