​Lato Oszczędności w DFDS Seaways

Linie promowe DFDS Seaways przygtowały specjalną ofertę dla podróżujących nocnymi rejsami pomiędzy Dover a Dunkierką i Calais w okresie wakacyjnym. Przeprawa w jedną stronę kosztuje już tylko £19! 


W ofercie Lato Oszczędności pasażerowie mogą kupować bilety na trasy Dover - Dunkierka lub Dover - Calais. Promocją objęte są rejsy do 17 lipca, w godzinach od 23:59 do 06:00. Sprzedaż biletów w ofercie Lato Oszczędności trwa tylko do 16 lipca.

Ceny biletów na rejsy w jedną stronę rozpoczynają się od £19 w jedną stronę dla samochodu plus do 9 podróżnych na trasie Dover - Dunkierka i od £29 w jedną stronę dla samochodu plus do 9 podróżnych na trasie Dover - Calais.

Szczegółowe informacje o nowej ofercie można znaleźć na stronie internetowej www.dfdsseaways.pl/oferty-specjalne

Dover-Dunkierka

Port jest zlokalizowany ok. 38 km na północ od Calais. Dunkierka posiada doskonałe połączenia z siecią europejskich autostrad, które zapewniają dogodną podróż do Europy Wschodniej z Wielkiej Brytanii. Na trasie do Dunkierki oferujemy do 24 rejsów na dobę każdego dnia. Przeprawa trwa tylko 2 godziny. Dzięki rejsom w nocy można uniknąć korków na autostradach.

Dover-Calais

Pomiędzy Dover a Calais oferujemy do 20 rejsów na dobę. Przeprawa trwa tylko 90 minut, dzięki czemu bardzo szybko zjedziesz na ląd i wyruszysz w dalszą podróż do domu.

​Na pokładach promów

Pomimo tego, że rejsy są bardzo krótkie, na naszych promach czeka wiele atrakcji. Do dyspozycji pasażerów są wygodne fotele, które zapewnią komfortową podróż. Jest również bar z ekranami TV, dzięki którym można śledzić najnowsze informacje ze świata polityki i sportu. Dzieci uwielbiają bawić się na pokładzie słonecznym oraz w specjalnych kącikach zabaw, które powstały specjalnie z myślą o naszych najmłodszych pasażerach

W restauracji samoobsługowej - nawet w nocy lub wcześnie rano - można zjeść smaczny posiłek. W ofercie mamy dania dla wegetarian oraz dzieci.

W naszym menu jest również legendarny polski przysmak czyli zapiekanki, które można kupić w restauracji "Food Express". ​