​Karty zdrapki DFDS Seaways gwarancją wygrania atrakcyjnych nagród

Linie promowe DFDS Seaways rozdają karty zdrapki. Klasyczna zabawa gwarantuje wygranie wspaniałych nagród, jak darmowe lub zniżkowe rejsy przez Kanał La Manche. 

Karty zdrapki DFDS Seaways można odebrać w 280 polskich sklepach na terenie Wielkiej Brytanii. Karty trafiły również do polskich szkół oraz przychodni lekarskich. Będą także rozdawane przed polskimi kościołami w Londynie oraz w Slough. 

- Bardzo cieszymy się z faktu, że wśród polskiej społeczności na Wyspach rozdamy 100 tysięcy kart zdrapek. – mówi James Stewart, Dyrektor ds Kampanii DFDS Seaways. - To świetny sposób na darmowe lub zniżkowe rejsy przez Kanał La Manche. Mamy również nadzieję, że wśród zwycięzców znajdzie się taka osoba, która wygrała nagrodę główną. – dodaje Stewart. 

Każdy uczestnik zabawy może wygrać jedną z natychmiastowych nagród: darmowego rejsu na trasie pomiędzy Dover a Dunkierką, 20% lub 50% zniżki na zakup biletów DFDS Seaways. Nagrodą główną jest rok darmowych, nielimitowanych rejsów pomiędzy Dover a Dunkierką. 

​Konkurs z kartami zdrapkami trwa do 20 sierpnia 2013 roku. Wygrane rejsy muszą być zarezerwowane do 20 września 2013 roku na podróże do 18 grudnia 2013 roku. Szczegółowe informacje na stronie www.dfds.pl/konkurs.