​Dunkierka zaprasza na najbardziej kolorowy karnawał we Francji 

Londyn, 17.01.2014
Karnawał, który odbywa się od połowy stycznia do ostatnich dni marca, ma swój własny charakter oraz zasady. Tradycją zabaw w Dunkierce jest to, że każdy bierze w nich udział – nie tylko mieszkańcy miasta, ale też goście z zagranicy. 

- Kluczową rzeczą w karnawale jest przyjacielskie nastawienie. Każdy jest mile widziany, a wiele domów stosuje zasadę “otwartych drzwi”. Oznacza to, że każdy może wziąć udział w zabawie. - mówi Jakub Górski z DFDS Seaways. - Trzeba oczywiście pamiętać o specjalnym przebraniu, które można wypożyczyć na miejscu, w Dunkierce. - dodaje Górski. 

- To jedna z namniej znanych tego typu imprez w Europie. Mniej znanych to nie znaczy, że nie wartych uwagi. Przez kilka zimowych tygodni Dunkierka tętni życiem w rytm gorącej muzyki oraz kolorowych parad, które są organizowane na ulicach miasta. To doskonała zabawa dla całej rodziny. - mówi J. Górski. 

Z okazji karnawału w Dunkierce linie promowe DFDS Seaways przygotowały specjalną ofertę. 20% zniżki na wszystkie rejsy do 31 marca włącznie. Kod zniżkowy EPCARNIVAL należy podać podczas rezerwacji biletu. Szczegóły oferty na stronie www.dfdsseaways.pl/oferty-specjalne.