Wyjazd prasowy na Jarmarki Świąteczne w Lille

Firma DFDS Seaways we współpracy z Polka Public Relations zorganizowała wyjazd prasowy do Lille dla polonijnym mediów z Wielkiej Brytanii. W Lille, jak co roku o tej porze, odbywa się Jarmark Świąteczny.

Ponad 80 chatek-kramów barwnie udekorowanych, prezentuje całą gamę pomysłów na prezenty, ozdób choinkowych i wszelkich różności.

Wyjazd miał miejsce w miniony weekend i był wspaniałych oraz niezapomnianychwydarzeniem dla wszystkich dziennikarzy. Uczestnicy poczuli przedświąteczną atmosferę zwiedzając Jarmarki Świąteczne. Mieli także okazje skosztować lokalnych przysmaków i zapoznać się z historią oraz zabytkami miasta. W drodze do Lille dziennikarze zwiedzili prom DFDS Seaways, w tym mostek kapitański.

Program, jak i odwiedzane miejsca zostały świetnie dobrane, co podkreślali uczestnicy wyjazdu. Sprawna i dokładna organizacja pozwoliła na połączenie elementów merytorycznych i rozrywkowych wyjazdu.

Wyjazd miał na celu ukazanie zalet podróżowania promami DFDS Seaways do Francji , aby zwiedzić miasto Lille, w którym obecnie odbywają się Jarmarki Świąteczne.