Przeprawy Promowe Dover-Dunkierka- Zniżka do £10

Nasza przeprawy promowe Dover-Dunkierka oferują łatwy dostęp do kontynentu europejskiego, dzięki czemu możesz wygodnie podróżować do Europy Wschodniej. Zaoszczędzisz £10 jeśli zarezerwujesz przeprawę od 20:00 do 6:00 lub £5 za rezerwację przeprawy od 08.00 do 18.00.

  • Do £10 zniżki na przeprawy Dover-Dunkierka
  • Do 24 rejsów na dobę
  • Nowocześnie wyposażone promy
Dover-Dunkierka

Dover-Dunkierka

Przeprawa zajmuje tylko 2 godziny, dzięki czemu nasza trasa Dover-Dunkierka jest idealna dla każdego, kto podróżuje w kierunku Europy Wschodniej. Dzięki rejsom przez cały dzień i całą noc, każdy znajdzie przeprawę dopasowaną do swoich potrzeb.

Podróż do domu

Podróż do domu

Nasz port w Dunkierce, we Francji, jest położony najbliżej Polski. Do granicy z Belgią jest tylko 6 mil, a później masz już otwartą drogę na wschód Europy.

Wyposażenie promów

Wyposażenie promów

Odpocznij spacerując po naszych przestronnych promach. Ciesz się widokiem otwartego morza, zjedz coś smacznego - drobna przekąskę lub dobry obiad. W pokładowym sklepie kup prezenty dla bliskich. Dzieciom pozwól się bawić w specjalnym kąciku przygotowanym specjalnie z myślą o najmłodszych podróżnych.

Wyposażenie promów​

Dlaczego prom?

Dlaczego prom?

Podróż własnym samochodem jest wygodna, pozwala na przejazd według własnego planu. Dodatkowa zaleta to brak ograniczeń bagażowych, dzięki czemu zapakujesz wszystko, czego potrzebujesz. Możesz również cieszyć się przestrzenią naszych promów. Warto również przespacerować się po pokładzie słonecznym, aby odetchnąć świeżym morskim powietrzem, podziwiając przepiękne widoki.

Obejrzyj video

Zobacz, jak na spotkanie z rodziną i przyjaciółmi w Polsce, podróżowała rodzina Falkowskich.

​​​ ​ ​

Oferta dostępna dla rejsów w jedną stronę oraz rejsów powrotnych dla samochodów do 2.35m wysokości plus do 9 podróżnych lub dla motocykli/motocykli z koszem plus do 2 podróżnych. Oferta dostępna dla rejsów w jedną stronę oraz rejsów powrotnych z Dover dla samochodów do 2.35m wysokości plus do 9 podróżnych lub dla motocykli/motocykli z koszem plus do 2 podróżnych.​

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​