​​​​​​​​​
 
 
 
 
​​ ​​​​

​​​​​​​​​​TRASY PROMOWE DFDS Z UK DO FRANCJI i HOLANDII​

DFDS, Wiodący Operator Promowy na Świecie, oferuje niskie ceny na 8 trasach promowych w Europie obsługiwanych przez flotę nowoczesnych, doskonale wyposażonych statków. ​Możesz wybrać rejs na jednej z trzech tras pomiędzy UK a Francją, trasę z UK do Holandii oraz trasy na Morzu Bałtyckim oraz w Skandynawii. Rezerwuj już dziś i rozpocznij swoje wakacje z DFDS. ​​​

Mapa połączeń promowych  ​​​​​​​
​​​

NAJLEPSZY OPERATOR PROMOWY NA ŚWIECIE 2018

Prestiżowy plebiscyt World Travel Awards ósmy rok z rzędu nominował nas do tytułu Najlepszego Operatora Promowego Na Świecie. 

Bardzo chcielibyśmy znów zdobyć to wyróżnienie, ale potrzebujemy do tego Waszej pomocy! Pomóżcie nam wygrać i oddajcie na nas swój głos.

ZAGŁOSUJ NA NAS  ​​​​​
​​​
​​​

NASZE PROMY​​​​​​​​​​

Na trasach pomiędzy Dover a Dunkierką oraz Calais pływa 6 nowoczesnych promów, które oferują do 54 rejsów na dobę. Dowiedz się więcej o naszych nowych jednostkach, ich wyposażeniu, danych technicznych i nie tylko.

There are 6 modern vessels sailing on our Dover to Dunkirk and Calais routes, with up to 54 crossings each day. Find out more about new units, their equipment, technical data and more!​

DFDS Routes  ​​​​​​
​​​