​​Port DFDS Seaways w Amsterdamie​

Port DFDS Seaways w Amsterdamie zlokalizowany jest w małym mieście IJmuiden, znajdującym się na obrzeżach Amsterdamu.  The ferry port is ideally located close to Amsterdam's excellent motorways, making it the ideal gateway into Europe, especially from Scotland and the North-East of England. 

Adres:

Terminal Felison, 
Sluisplein 33, 
1975 AG IJmuiden, 
Netherlands.

​Jak dotrzeć na terminal promowy Samochodem:

Podróżując autostradą A9 z Amsterdamu, Hague, Haarlem lub Alkmaar, na skrzyżowaniu należy zjechać na Ijmuiden.

Następnie jedź wzdłuż kanału i skręć w prawo na "Pontplein", nadal będziesz jechać wzdłuż kanału, tylko po prawej jego stronie. Jedź prosto, pod wiaduktem i na rondzie skręć w prawo. Teraz jedziesz na "Halkade", tą drogą dotrzesz do terminalu Felison. Parkowanie w IJmuiden jest możliwe za darmo. Możesz także zaparkować na naszym parkingu za 6 € za noc.

Jak dotrzeć na terminal promowy autobusem:

We współpracy z lokalną firmą autokarową, DFDS Seaways zapewnia połączenie autokarowe między terminalem Felison w Ijmuiden a dworcem centralnym w Amsterdamie. W dni wypłynięć promu autobusy odjeżdżają z dworca centralnego pomiędzy godziną 15.00 a 16.00.

Po przypłynięciu promu DFDS Seaways, autokar wyjeżdża z Ijmuiden w kierunku Centrum. Zatrzymuje się w Amsterdamie po przeciwnej stronie dworca kolejowego, przed Hotelem Victoria, Damrak 1. Bilety autobusowe mogą być zakupione przez firme DFDS Seaways UK w momencie rezerwacji.

Należy pamiętać, że transfery te są zawarte tylko w rezerwacjach mini rejsów i pobytach w hotelu. Jeśli chcesz zarezerwować prom jako pasażer pieszy do Amsterdamu, transfery autokarowe należy zakupić oddzielnie.

Aby dotrzeć do portu promowego z centrum IJmuiden, wsiądź do autobusu do "Oranjestraat" w IJmuiden nr '74'. Możesz dotrzeć do centrum IJmuiden z Amsterdamu z autobusem "82" i z Haarlem autobusem "75".

Jak dotrzeć na terminal Taksówką

Ponieważ Ijmuiden jest dość małym miastem, nie ma wiele taksówek. Nie zawsze też taksówki czekają na przypłynięcie promu. Taksówkę można zamówić z wyprzedzeniem dzwoniąc pod numer (+31) (0)255 - 51 60 00 - jest to mała lokalna firma. Uwaga: Taksówki są raczej drogie w Holandii, podróż z portu do Centrum Amsterdamu może kosztować w przybliżeniu 60 Euro w jedną stronę.

Atc Taxi: 0031 (0)251314422 
Taxi Tervoort: 0031 (0)255 513838

Połączenia kolejowe IJmuiden-Amsterdam

Train services are a less convenient method of transport for getting to Amsterdam city centre. The nearest Train station is Haarlem Central, you can reach this station by bus from IJmuiden. First take bus '74' to 'Plein 1945' and then at this point take bus '75' to 'Haarlem Centraal'.

Pociąg jest mniej dogodną formą transportu aby dostać się centrum Amsterdamu. Najbliższa stacja to Haarlem Central, możesz do niej dojechać autobusem z Ijmuiden. Najpierw wsiądź w autobus nr 74 i jedź do Plein 1945, a następnie tam wsiądź w autobus nr 75 do Haarlem Central.

Więcej informacji o podróżowaniu pociągami w Holandii znajdziesz na: www.ns.nl .

Parkowanie w IJmuiden jest możliwe za darmo. Możesz także zaparkować na naszym parkingu za 6 € za noc.​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​