​Odwiedź Szkocję

Szkocja ze swoją fascynującą historią, jest domem dla dumnych, gościnnych i życzliwych ludzi. Niektórzy z najbardziej znanych wynalazców, muzyków, pisarzy, czy nawet wojowników, nazywali Szkocję swoją ojczyzną, czerpiąc inspirację ze wspaniałych krajobrazów, pięknych miast i niepokornej tradycji.

Dzięki otwartym przestrzeniom, z potężnymi jeziorami Loch Ness czy Loch Lomond oraz groźnymi, ale pięknymi górami, Szkocja jest najlepszym miejscem do uprawiania turystyki aktywnej.

Jeśli preferujesz bardziej komfortowy wypoczynek, możesz odwiedzić słynne dystylernie whisky rozsiane po całym kraju, lub odpocząć w ciepłym i przytulnym pub, aby skosztować czegoś mocniejszego!

Szkocja jest położona bardzo blisko naszego portu w North Shields - dojazd samochodem do Edynburga zajmuje nieco ponad 2 i pół godziny.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​