​Posiłki z dziećmi

Nie ważne, czy szukasz czegoś do zjedzenia na szybko, lub obiadu dla całej rodziny, na pokładzie promu wycieczkowego Newcastle – Amsterdam mamy restauracje i bary dla wszystkich. Dania dla dzieci są dostępne w 4 restauracjach oraz kafejce, więc zawsze znajdziesz dobre miejsce na posiłek.

Restauracja 7 Seas

Restauracja 7 Seas

Nasza restauracja 7 Seas w stylu “all you can eat” oferuje bufet z ponad 80 daniami z każdego zakątka świata. Dzieci mogą korzystać z głównego bufetu lub bufetu przygotowanego specjalnie z myślą o namłodszych, ze zdrowymi posiłkami oraz ulubionymi przez najmłodszych nuggets’ami i frytkami.

Dla dzieci przygotowaliśmy również desery, m.in. lody, które zapewnią miłe zakończenie każdego obiadu!

Dzieci w wieku od 4 do 11 roku życia płacą za posiłek £13, oszczędzając 45% w porównaniu do ceny dla dorosłych. Dzieci do 3 roku życia jedzą za darmo.

Blue Riband

Blue Riband

Nasza elegancka restauracja Blue Riband to nie tylko szeroki wybór dań przygotowanych na życzenie, najlepsza obsługa kelnera ale również możliwość podziwiania morskich widoków, dla całych rodzin, które chcą zjeść posiłek w dobrym stylu.

Menu à la carte w Blue Riband to smacznego świeżo przygotowane dania. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalną ofertę potraw z daniami oraz deserami, które zadowolą nawet najbardziej wybrednych najmłodszych smakoszy.

Dzieci do 11 roku życia mogą zjeść 2-daniowy posiłek w Blue Riband za £13.80.

Explorer’s Steakhouse

Explorer’s Steakhouse

Alternatywa dla luksusowej restauracji Blue Riband. Explorer’s Steakhouse serwujemy najlepiej przygotowane steki, przygotowane wg Twoich wskazówek.

W specjalnym menu dla dzieci do 11 roku życia 2-daniowy posiłek kosztuje £10.

Lighthouse Café

Lighthouse Café

Kafejka na pokładzie naszego promu na trasie Newcastle-Amsterdam to idealne miejsce na przekąskę. Oferujemy duży wybór gorących oraz zimnych dań, lody, ciasta oraz napoje.

Little Italy

Restauracja Little Italy oferuje klasyczne dania włoskie, włączając to potrawy ulubione przez dorosłych i dzieci.

Wszystkie potrawy są przygotowane na pokładzie, z użyciem świeżych składników. W menu znajdziesz makarony oraz pizze (dostępne są również porcje dla dzieci).

Na deser oferujemy wybór włoskich serów oraz lody z czekoladą, pistacjami i bitą śmietaną.

Little Italy to doskonały wybór dla całej rodziny a dzieci od 4 to 11 roku życia jedzą za pół ceny

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​