​Kids’ Club

Perfekcyjna opcja rozrywkowa dla maluchów.

Zapewnienie rozrywki dla najmłodszych to największe wyzwanie dla rodzin w trakcie podróży. Dlatego przygotowaliśmy kącik zabaw, żebyś mógł odpocząć i skorzystać z naszych udogodnień, a w tym czasie dzieci będą bawić się w bezpiecznym miejscu.

W Kids’ Clubs jest szeroki wybór rozrywek, zabawek, kolorowanek – wszystko po to, aby nasi najmłodsi klienci nie nudzili się i byli zadowoleni. W tym czasie dorośli mogą usiąść wygodnie w pobliskiej kawiarni, z kawą w dłoni i obserwować swoje dzieci. W zależności od daty podróży jest możliwy również udział w zabawach naszej maskotki, którą jest Jack the Pirate!

Na wszystkich rejsach zapraszamy dzieci do bezpłatnego Pirates’ Club prowadzonego przez naszego moderator odpowiedzialnego za najmłodszych uczestników rejsu.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że nasza dobra praca została zauważona i kolejny raz zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie i na Świecie w 2016 roku (World and Europe's Leading Ferry Operator 2016) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie utrzymujemy od 5 lat, natomiast tytuł Wiodącego Operatora Promowego na Świecie utrzymujemy od 6 lat.
awards​​​​​​