​Rozrywka dla dzieci

Nasz profesjonalny moderator zabaw dla dzieci jest pod ręką w trakcie rejsu Newcastle-Amsterdam, po to, aby zapewnić rozrywkę małym piratom.

Najmłodsi mogą bawić się szukając skarbów, biorąc udział w konkursach rysunkowych, grając w gry, ucząc się magicznych sztuczek lub malując swoje twarze – to wszystko za darmo! Co więcej, możliwy jest również udział naszej maskotki Jack the Pirate!

Uwaga! Moderator zabaw dla dzieci nie zajmuje się wyposażeniem dla dzieci; wszystkie dzieci muszą być pod opieką osoby dorosłej. Program zabaw różni się w zależności od umiejętności moderatora.

Children’s Card

Aby dzieci nie nudziły się w trakcie podróży przygotowaliśmy dla nich pakiet rozrywkowy. Children’s Card kosztuje tylko €13 i zawiera:

  • Jeden lunch box z Jack the Pirate lunch box lub jedną torbę z Sea Shop
  • Jeden ręcznik z Jack the Pirate lub Stella Mermaid z Sea Shop
  • Jeden napój dla dzieci w jednym z barów
  • Jedna karta bingo w Columbus Club

Możesz kupić Children’s Card w Centrum Obsługi Gości na pokładzie lub w trakcie odprawy przed wejściem na statek.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że nasza dobra praca została zauważona i kolejny raz zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie i na Świecie w 2016 roku (World and Europe's Leading Ferry Operator 2016) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie utrzymujemy od 5 lat, natomiast tytuł Wiodącego Operatora Promowego na Świecie utrzymujemy od 6 lat.
awards​​​​​​