​Columbus Club

Szukasz imprezowej atmosfery? Columbus Club jest największym barem na pokładzie. Jest również naszą główną sceną dla występów na żywo. Oczywiście jest również miejscem z szerokim wyborem alkoholi, jak wódki, piwa i wina oraz napojów bezalkoholowych. W menu są również koktajle, które barman przygotuje na Twoich oczach!

Wieczory w Columbus Club są prowadzone przez naszego menadżera odpowiedzialnego za rozrywkę. Pasażerowie mogą zagrać w bingo lub wziąć udział w quizie muzycznym – kto wie, może komuś dopisze szczęście i wygra butelkę wina lub vouchery do zrealizowania w barze!

Późnym wieczorem rozrywkę zapewnia rezydujący na pokładzie zespół wykonujący muzykę na żywo – mieszankę największych przebojów, więc nie ma innej możliwości niż taniec na parkiecie.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​