​Explorer’s Steakhouse

Kto oprze się smacznemu stekowi usmażonemu do perfekcji? Nasi utalentowani szefowie kuchni przygotowują najlepsze dania w Explorer’s Steakhouse włączając do menu grillowane mięsa, ryby oraz warzywa. Są dostępne również dania dla dzieci oraz smaczne desery.

Wybór steków czyni z Explorer’s Steakhouse popularne miejsce. Wszystkie steki są z USA, ze stanu Nebraska i mają ocenę Prime plus – to najlepszy stek, jaki możesz znaleźć.

Twój kawałek zostanie przygotowany tak, jak lubisz. Nie zapomnij również o deserach i świeżych sałatkach.
Lista steków robi wrażenie, a uzupełniają ją dania z grillowanego kurczaka oraz stek z łososia. Jest również menu dla dzieci.​

Ceny posiłków w czasie wcześniejszej rezerwacji:

Ceny posiłków w czasie wcześniejszej rezerwacji:

  • Ceny za rezerwację z wyprzedzeniem dla pasażerów podróżujących w 2015 roku: £29.90 za 2 dania plus mały stek Explorer's & starter (£10 dla dzieci w wieku 4-11)
  • Ceny za rezerwację z wyprzedzeniem dla pasażerów podróżujących w 2016 roku: £25.90 za 2 dania plus mały stek Explorer's & starter (£10 dla dzieci w wieku 4-11)

Ceny na pokładzie €35.50 za 2 dania & €37.50 za 3 dania. Menu dla dzieci za €11.95.

Rezerwuj online i jedz kiedy masz ochotę

Rezerwuj online i jedz kiedy masz ochotę

Nasze restauracje są wyjątkowo zatłoczone w tzw. godzinach szczytu, dlatego aby nie uniknąć rozczarowań sugerujemy rezerwację stolika przed podróżą.

Po prostu dodaj posiłek w trakcie rezerwacji online.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​