​Café​​

Café Będziemy żegnać się z Lighthouse Café na początku 2018 roku, a zamiast tego wprowadzimy nową i ulepszoną koncepcję kawiarni Coffee Crew. Nie tylko będzie serwować produkty Starbucks, w tym kawę, herbatę, gorącą czekoladę i słynne Frappuccino. W naszej ofercie znajdzie się także szereg domowych, słodkich przysmaków, które będą idealnie pasować do wybranego napoju. Kawiarnia znajduje się obok strefy zabaw dla dzieci, więc jest to idealne miejsce dla rodzin.​

Lighthouse Cafe

Lighthouse Café

Nasza kawiarnia Lighthouse Café jest idealnym miejscem na relaks przy drinku i przekąsce. Wybierz gorące, zimne lub alkoholowe napoje, kanapki i świeżo upieczone słodkie przysmaki. 

Możesz również delektować się większymi posiłkami, takimi jak ryba z frytkami, makaron carbonara lub klasyczny hamburger Seaways, który jest wypełniony roztopionym serem i chrupiącym bekonem.

Coffee Crew

Coffee Crew

Coffee Crew to to nasz nowy bar z widokiem na morze. Nasza załoga przeszła kurs baristy, ucząc się przygotowania najlepszej kawy. 

Z przyjemnością podajemy kawę Starbucks i inne gorące napoje, a także domowe wypieki z naszej piekarni na pokładzie, od wczesnych godzin rannych do późnych godzin wieczornych.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​