​Kawiarnia Lighthouse

Nasz kawiarnia Lighthouse Café jest idealnym miejscem, w którym można coś wypić i coś przekąsić. Kafejka jest zlokalizowana obok kącika zabaw dla dzieci, więc jest najlepszym miejscem dla rodzin.

Oferujemy szeroki wybór gorących i zimnych napojów, włączając w to piwa, włoską kawę oraz gorącą czekoladę. Na przekąskę proponujemy świeżo pieczone ciasta, ciastka oraz croissanty. Możesz nawet zjeść większy posiłek, jak ryba z frytkami, makaron carbonara czyl klasycznego burgera z serem i bekonem.

Zapraszamy również dzieci na burgera Jack the Pirate, nuggetsy oraz wybór kanapek przygotowanych z chleba przygotowanego na pokładzie statku.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że nasza dobra praca została zauważona i kolejny raz zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie i na Świecie w 2016 roku (World and Europe's Leading Ferry Operator 2016) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie utrzymujemy od 5 lat, natomiast tytuł Wiodącego Operatora Promowego na Świecie utrzymujemy od 6 lat.
awards​​​​​​