North Sea Bistro

​Na podstawie Twojej opinii, naszego klienta, połączyliśmy nasze restauracje à la carte i steakhouse tworząc North Sea Bistro. Oferujemy sezonowe menu, z wyborem steków, świeżych ryb, oraz dania dla wegetarian. Gwarantujemy smaczne posiłki w luksusowym klimacie, w trakcie podróży na kontynent.​

  • Najlepsze dania w restauracji à la carte
  • Tylko £26.95 za dwa dania
  • Dostępne menu dla dzieci
  • Dania dla wegetarian i vegan
A la carte

À la carte

Kiedy ostatni raz jedliście kolację na Morzu Północnym? Niech podróż z nami będzie wyjątkowa dzięki naszej przytulnej restauracji à la carte. 

North Sea Bistro oferuje proste ale bardzo smacznego dania, w których główną rolę grają lokalne i świeże składki. 

Możesz zjeść kolację składającą się z 1, 2 lub 3 dań, równocześnie rozkoszując się spektakularnym widokiem otwartego morza. Specjalne menu przygotowaliśmy dla dzieci.

W Menu

W Menu

Możesz wybrać pomiędzy świeżymi rybami, soczystymi daniami z grilla, potrawami dla wegetarian i vegan, oraz całą gamą dań z à la carte menu. Łącz swoje wina z naszymi wyjątkowymi wina. Jeśli nie możesz zdecydować się na konkretne wino, nasz obsługa kelnerska z pewnością pomoże dokonać właściwego wyboru. Kelnerki i kelnerzy zostali odpowiednio przeszkoleni przez naszego sommeliera i chętnie doradzą, jakie wino wybrać do kolacji.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​