Explorers Kitchen

Po otrzymaniu Twojej opinii zdecydowaliśmy się zmienić naszą restaurację w formie bufetu, albo lepiej dopasować się do Twoich potrzeb. Zmieniliśmy nazwę na Explorer’s Kitchen i wciąż oferujemy ulubione potrawy w formie bufetu “all-you-can-eat”, gdzie dla pasażerów przygotowaliśmy nowe, smaczne potrawy na kolację.​​

  • Międzynarodowy bufet “all-you-can-eat”
  • Rezerwuj wcześniej i zaoszczędź do 32% w porównaniu do cen na pokładzie.
  • Tylko £18, na pokładzie €29,95!
  • Bufet śniadaniowy “all-you-can-eat” tylko £9

Ceny bufetu All-you-can-eat

​​ 2018 rezerwacja ​2018 na pokładzie
​Dorośli(12+)​£18​€29,95
​Dzieci (4-11)​£13.50​€14,95
Niemowlęta oraz dzieci do 3 roku życia​Bezpłatnie​Bezpłatnie​

Ceny bufetu śniadaniowego All-you-can-eat

​​2018 rezerwacja ​2018 na pokładzie
Dorośli (12+)​£9​€13,95
Dzieci (4-11)​£6.30​€6,95​
Niemowlęta oraz dzieci do 3 roku życia​BezpłatnieBezpłatnie​

Bufet Kolacyjny

Bufet Kolacyjny

Nasi szefowie kuchni pływali po morzach przez ponad 60 lat razem, degustując pyszne lokalne potrawy na całym świecie. Teraz przygotowali międzynarodowy bufet swoich ulubionych smaków.

Jakie jest twoje ulubione danie? W Explorer's Kitchen możesz wybierać spośród wielu smacznych potraw międzynarodowych, od dań amerykańskich i z grilla, do kuchni śródziemnomorskiej i Dalekiego Wschodu. Są świeże sałatki, kuszący wybór deserów i pyszne dania dla vegan i wegetarian. Pamiętaj, aby poinformować swojego kelnera o wszelkich wymaganiach dietetycznych.

Explorer’s Kitchen

Bufet Śniadaniowy

Na śniadanie oferujemy zarówno dania na ciepło, jak i kontynentalne, do wyboru jest około 40 dań. Zgodnie z obowiązującą zasadą zjesz tyle, ile chcesz. 

Bez względu na to, czy szukasz śniadania na ciepło, bekonu, kiełbasek, jajek i innych produktów, czy też lżejszych, takich jak płatki śniadaniowe, tosty, owoce lub świeże pieczywo. Nasze śniadanie w formie bufetu jest idealne dla wszystkich grup wiekowych.​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​