​Kolacja Na Pokładzie - Z Newcastle Do Amsterdamu

Zarezerwuj Swoje Posiłki Wcześniej I​ Oszczędź Do 34%

Jeśli chodzi o jedzenie na naszym małym rejsie, będziesz rozpieszczony do granic możliwości. Mamy na pokładzie dwie kuszące restauracje gotowe, aby Cię uszczęśliwić. Połączenie tradycyjnej kuchni oraz międzynarodowych specjalności sprawi, że od razu zgłodniejesz. Niezależnie czy jesteście parą, która chce uczcić wyjątkowy moment, czy rodziną z kapryśnymi małymi brzuszkami do zapełnienia, mamy w ofercie coś na każdy budżet i na każdą preferencję. Wszyscy mogą u nas doświadczyć godnego zapamiętania, wspólnego posiłku na morzu. ​

Zachęcamy do wcześniejszej rezerwacji. Dzieci poniżej 3 roku życia jedzą za darmo.

Explorer's Kitchen

EXPLORER'S KITCHEN

UCZTUJ JAK KRÓL OD £8.75*

Explorer’s Kitchen jest naszą spektakularną międzynarodową restauracją, która oferuje niezliczone dania, przyjemne wnętrza, pomocny personel oraz łatwy w odnalezieniu się rozkład bufetu. Spróbuj czegoś nowego i przejdź przez ponad 70 różnych dań z całego świata za jedną cenę. Czy to na śniadanie czy na kolację, wybór jest tak duży i tak przepyszny, że będziesz cały czas chciał wracać po więcej. I właśnie o to chodzi!

North Sea Bistro

NORTH SEA BISTRO​

KOLACJA W BISTRO OD FROM £25.95*

North Sea Bistro oferuje kameralne i wyjątkowe doznania kulinarne w bardziej formalnym otoczeniu. Nasi profesjonalnie wyszkoleni kucharze wykorzystują najlepsze składniki, aby stworzyć wyjątkowe dania mięsne, rybne oraz wegetariańskie serwowane ze specjalnie dobranymi sezonowymi warzywami. Doświadczenie z wyżej półki za przystępną cenę oferujące kolację dwu- i trzydaniową oraz menu dla dzieci.

Coffee Crew

Coffee Crew

POBUDŹ SIĘ – PARZYMY KAWĘ ZE STARBUCKS®

Odwiedź Coffee Crew, gdzie serwujemy kawy Starbucks®, herbaty i świeżo upieczone słodkie przysmaki. W ofercie znajdziesz również wszystkie swoje ulubione napoje Starbucks®, od Americano do Frappuccino. To idealna baza wypadowa dla rodzin, położona obok kącika zabaw dla dzieci.

Ceny mogą ulec zmianie w zależności od dostępności ofert. Obowiązują opłaty za rezerwacje telefoniczne. Obowiązują ogólne reguły i warunki działania.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​