​Rejsy z Holandii do Anglii​

Jednostki operujące na nocnej trasie pomiędzy Newcastle a Amsterdaem są nazywane promemi wycieczkowymi ponieważ oferują wyjątkowy wybór rozrywek oraz możliwości odpoczynku. Rejse do Europy na tej trasie oznacza, że wakacje rozpoczynają się już w momencie wejścia na pokład.

Od smacznych potraw do rozrywki na żywo, od przytulnych barów do doskonale wyposażonych kabin oraz kącików zabaw dla dzieci, każdy  znajdziesz coś dla siebie.

Posiłki

Posiłki

W czasie rejsu naszym promem do Amsterdamu masz do wyboru różne restauracje, które zadowolą każdego smakosza. Możesz zaoszczędzić pieniądze rezerwując posiłek wcześniej oraz wybierając godzinę kolacji.

Rozrywka

Rozrywka

W trakcie wyprawy do Amsterdamu możesz imprezować przez całą noc lub odpocząć ze szklanką ulubionego napoju w dłoni – wybór należy do Ciebie.

Zakupy

Zakupy

Podróżując z name promem do Holandii możesz zrobić zakupy w doskonale wyposażonym sklepie, z atrakcyjnymi cenowo towarami, jak odzież, perfumy, słodycze oraz kosmetyki, które możesz kupić w prezencie.

Noclegi

Noclegi

Na promie do Holandii oferujemy szeroki wybór kabin dopasowany do każdego budżetu.

Rodzina

Rodzina

Podróż morska jest szczególnie atrakcyjna dla dzieci, dlatego na naszych promach oferujemy wyposażenie dla najmłodszych, w każdym wieku oraz możliwość spaceru po pokładzie słonecznym.

Promy

Promy

Poznaj nasze wyjątkowe promy wycieczkowe KING SEAWAYS oraz PRINCESS SEAWAYS, operujące na trasie promowej Newcastle – Amsterdam.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​