​POSIŁKI & NAPOJE

Nasza restauracja na pokładzie oraz bar serwują wybór smacznych posiłków oraz przekąsek, a więc każdy znajdzie coś dla siebie, kiedy zgłodnieje.

Restauracja samoobsługowa

Restauracja samoobsługowa

Nasza restauracja samoobsługowa Maupassant jest najlepszym miejscem do zjedzenia smacznego posiłku w trakcie rejsu, zarówno jeśli chodzi o śniadanie w czasie porannej przeprawy, lunch w południe lub kolację w czasie późniejszych przepraw.

Restauracja Maupassant oferuje szeroki wybór przekąsek oraz dań głównych, które zaspokoją każdy smak. Można wybrać śniadanie na ciepło lub kontynentalne, dania dla wegetarian, lub posiłki przygotowane specjalnie dla dzieci.

Bar Beachy Head

Bar Beachy Head

Bar Beachy Head jest położony w dwupoziomowym salonie z oszałamiającym widokiem na morze. Bar oferuje szeroki wybór piw oraz mocniejszych alkoholi, francuskich win i likierów oraz napoje ciepłe, soki i napoje gazowane. To idealne miejsce do relaksu z rodziną lub znajomymi.

W barze można również zjeść świeżo przygotowane kanapki oraz słodycze, jeśli chcesz coś przekąsić przed głównym posiłkiem.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że nasza dobra praca została zauważona i kolejny raz zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie i na Świecie w 2016 roku (World and Europe's Leading Ferry Operator 2016) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie utrzymujemy od 5 lat, natomiast tytuł Wiodącego Operatora Promowego na Świecie utrzymujemy od 6 lat.
awards​​​​​​