Dover-Francja | Nocne Przeprawy Promem

Podróżuj w nocy i zaoszczędź do 25% dzięki naszej ofercie dla Nocnych Marków, dostępnej na rejsach pomiędzy UK a Francją do grudnia!

  • Zaoszczędź 25% na wybranych nocnych i porannych rejsach
  • Krótki czas przeprawy
  • Doskonale wyposażone promy
  • Łatwy dostęp do Europy Wschodniej
​​​​​
Nocne przeprawy

Nocne przeprawy

Nocne przeprawy oznaczają mniejszy ruch na drogach i krótsze kolejki w portach. Bary, restauracje oraz sklepy na naszych promach są czynne po zmroku. Możesz odpocząć z ulubionym napojem w dłoni, coś przekąsić, zrobić zakupy, lub śledzić najnowsze doniesienia na dużych ekranach TV. Dzięki dużej liczbie nocnych przepraw jesteśmy pewnie, że znajdziesz rejs dopasowany do swoich potrzeb. Dla większej wygody zapewniamy, że u nas nie ma ograniczeń bagażowych, a więc możesz zabrać tyle walizek, ile potrzebujesz a za drobna opłatą przeprawimy również Twojego ulubionego zwierzaka.

Wyposażenie promów

2 trasy pomiędzy Francją a Anglia

2 trasy pomiędzy Francją a Anglia

Nasze przeprawy pomiędzy Dover a Dunkierką trwają 2 godziny, a pomiędzy Dover a Calais tylko 90 minut, więc bardzo szybko ruszysz w dalszą podróż. 

Nasze porty są bardzo dobrze skomunikowane z głównymi szlakami drogowymi wiodącymi do Europy Wschodniej, oraz do Londynu i innych miejsc w Anglii.

Więcej o naszych promach​

Ważna informacja

Oferta dostępna na rejsy w jedną stronę oraz rejsy powrotne dla pojazdów do 2.35m wysokości plus do 9 osób oraz dla motocykli i motocykli z koszem plus do 2 podróżnych. Obowiązuje opłata dodatkowa £20 za rezerwacje w dniu podróży. Opłata dodatkowa £10 za zmianę każdego odcinka podróży. 

​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności . Zastosowanie kart kredytowych i rezerwacja telefoniczna opłat . Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że nasza dobra praca została zauważona i kolejny raz zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie i na Świecie w 2016 roku (World and Europe's Leading Ferry Operator 2016) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie utrzymujemy od 5 lat, natomiast tytuł Wiodącego Operatora Promowego na Świecie utrzymujemy od 6 lat.
awards​​​​​​