Przeprawa promowa Kłajpeda – Karlshamn

Nasza trasa z Kłajpedy na Litwie do Karlshamn w Szwecji łączy Europę Wschodnią ze Skandynawią. Dzięki naszym codziennym rejsom w obu kierunkach, możesz zrelaksować  się w trakcie nocnego rejsu, a rano dotrzesz do celu wypoczęty.

Co najważniejsze:

  • Codzienne rejsy w obu kierunkach, 7 dni w tygodniu
  • Cena obejmuje transport dla Ciebie, Twojego samochodu oraz kabinę z łazienką
  • Nieograniczona ilość bagażu
  • Świetne udogodnienia na pokładzie
  • Połączenie Europy Wschodniej ze Skandynawią
Połączenie wschodu ze Skandynawią

Połączenie wschodu ze Skandynawią

Nasza trasa promowa między Kłajpedą i Karlshamn umożliwia łatwy dostęp do Skandynawii z Europy Wschodniej. Trasa, która może zabierać kilka dni jazdy samochodem, pokonywana promem, daje trochę czasu kierowcy na odpoczynek i na radość z podróży.

Karlshamn położone jest w typowym, pięknym skandynawskim krajobrazie na wybrzeżu. Z portu, możesz udać się na zwiedzanie reszty Szwecji, lub pojechać nieco dalej, do dużych miast, takich jak Oslo, Kopenhaga i Berlinie wszystko to dzieli zaledwie kilka godzin drogi.

Kłajpeda jest doskonałym punktem wyjścia w podróży do Europy Wschodniej, to zaledwie kilka minut jazdy od Polski, Łotwy i Estonii, idealnie, jeśli chcesz, aby wziąć swój samochód ze Skandynawii i wyruszyć na wschód.

Udogodnienia na pokładzie

Udogodnienia na pokładzie

Nasze pokładowe udogodnienia zapewnią Państwu komfortową i relaksującą podróż. Zrelaksuj się w barze z wyborem piw, win i alkoholi, lub po prostu ciesz się napojem i przekąską.

Samoobsługowa restauracja oferuje szeroki wybór dań doskonałej jakości, możesz też zjeść wybrane danie z menu. Na pokładzie znajduje się sklep oferujący duży wybór odzieży, perfum, alkoholi i tytoniu, natomiast dzieci mogą się świetnie bawić w naszym specjalnym klubie. Poza grami i zabawami mogą oglądać bajki, dzięki czemu będą zadowolone przez całą podróż.

więcej informacji​

Zakwaterowanie


Przytulne kabiny, każda z łazienką dla prywatności i wygody. Nasze kabiny Seaways Class są wygodne i po prostu mają to, czego potrzebujesz na dobrze spać. Polepsz standard na Commodore Class, gdzie będziesz cieszyć się dodatki np. podwójnym łóżkiem, telewizorem z płaskim ekranem minibarem, i obsługą pokojową. Jeśli podróżujesz oszczędnie, wybierz nasz komfortowy salon z leżakami.


​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​