Norfolkline jest teraz DFDS Seaways

DFDS to jedna z największych na świecie firm promowych, przyłączyła Norfolkline w Czerwcu 2010 roku.

DFDS Seaways kontynuuje sukces i nadal prowadzi najczęściej nagradzany serwis promowy pomiędzy Dover a Francją (Dunkierka) oraz oferuje najniższe ceny za przeprawy promowe.

Dlaczego powinieneś podróżować z DFDS Seaways:

  • Oferujemy najniższe ceny za prowadzone przez nas przeprawy promowe po Kanale La Manche- przepraw się samochodem + 9 pasażerów przez Kanał od £19*
  • Przeprawa przez Kanał zajmie Tobie około 2 godzin
  • Na pokładzie naszych promów posiadamy szeroki wybór restauracji oraz barów, znajdziesz tutaj świetnie wyposażony sklep, jak również kącik dla dzieci
  • Dunkierka (Francja) znakomite miejsce, aby rozpocząć swoją podróż do Europy. Świetna lokalizacja Dunkierki gwarantuje Tobie łatwe przemieszczanie się po Francji, jak i po całej Europie.

Podróżując ze Szkocji do Europy

Codzienny serwis promowy z Newcastle do Amsterdamu to najbardziej trafny, jak i oszczędny wybór, aby podróżować ze Szkocji do Europy.

Możesz  wziąć swój samochód oraz przyczepę kempingową i udać się do Europy przez cały rok oszczędzając czas potrzebny, aby dostać się do portów położonych w południowej części Anglii.

​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności . Zastosowanie kart kredytowych i rezerwacja telefoniczna opłat . Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​