Promy do Francji ​

Nasze trzy trasy promowe pomiędzy UK a Francją oferują szeroki wybór przepraw, które dopasowane są do Twoich planów. Przepraw się z własnym samochodem na naszych trasach Dover - Dunkierka, Dover - Calais oraz Newhaven - Dieppe.​

Ogłaszając możliwość rezerwacji podróży w całym 2016 roku informujemy również, że od stycznia będziemy mieć dodatkowy prom na trasie Dover- Calais, co da 10 dodatkowych rejsów na dobę. Oznacza to, że w sumie na 2 trasach zaproponujemy do 54 przepraw na dobę z Dover do Francji.​​​

  • Do 58 rejsów na dobę na 3 trasach z UK do Francji (od 01/​​2016)
  • Rok 2016 otwarty do rezerwacji
  • Dostępne przeprawy ze zwierzętami domowymi
  • Doskonale wyposażone promy
  • Brak ograniczeń bagażowy

​Z Dover do Calais i Dunkierki​​


 

​Korzystanie z promu DFDS Seaways pomiędzy Dover a Francją jest proste. To tylko krótka przeprawa przez Kanał, która nieco krócej niż 2 godziny. Oba porty - Dunkierka i Calais - oferują dobry i łatwy dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych, jak autostrady we Francji, dzięki czemu są idealnym punktem rozpoczęcia podróży samochodem do/z Polski lub Europy Wschodniej z/do UK.

Możesz wrócić z każdego portu, bez względu na to, z którego wypłynąłeś, dzięki wyjątkowej ofercie - do 54 rejsów na dobę pomiędzy UK a Francja (27 w każdym kierunku) - jesteśmy pierwszym wyborem w planowaniu podróży promowej do Francji z Dover.

więcej informacji​

​​Newhaven-Dieppe


 

Planujesz podróż do Normandii, środkowej lub zachodniej Francji, a może do Paryża? Nasza trasa do Normandii gwarantuje dostęp do głównych tras drogowych, które łaczą tak wyjątkowe miasta, jak Paryż, Roune, Lille, czy Amiens. Dzięki wypłynięciem o poranku, popołudniu lub w nocy możesz wybrać przeprawą dopasowaną do swoich planów.

Na trasie Newhaven - Dieppe rezerwuj rejsy do 31 marca 2016 roku. Więcej informacji na naszej stronie.​

więcej informacji​

​Rezerwuj wcześniej 


 

Żeby kupić przeprawę w dobrej cenie, i w interesującej dacie, warto pośpieszyć się z rezerwacją rejsu w 2016 roku, na naszych 2 trasach z Dover do Francji. Mając do wyboru 6 promów i do 54 rejsów na dobę jesteśmy pewni, że znajdziesz przeprawę, która odpowiada Twoim planom i Twojemu budżetowi.

​Czy wiesz, Że...​


​Dunkierka i Calais są zlokalizowane w północnej Francji i oferują dostęp do Francji lub Europy Wschodniej - przez Belgię, Holandię i Niemcy. Nasze dwa porty dzieli tylko 35 km i ok. 35 minut podróży samochodem. Nasi polscy klienci często wybierają trasę do Dunkierki, która dzięki swojemu położeniu - na północ od Calais, jest trochę blizej Polski. Newhaven jest natomiast portem, w którego jest najbliżej do Londynu oraz z nadmorskiego kurortu w Brighton. Dieppe jest idealne położone w Normandii, w pobliżu tras wiodących do Paryża i północnej Francji.

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​