Promy z Dover do Dunkierki

Podróżuj promem wraz ze swoim pojadem przez Kanał La Manche z DFDS. Pokładowe atrakcje, które czekają na pokładach naszych nowoczesnych promów oraz brak ograniczeń bagażowych sprawią, że to najlepszy i najkorzystniejszy sposób podróżowania z Wielkiej Brytanii do Europy. ​

Korzyści:

  • czas przeprawy to tylko 2 godziny
  • do 24 rejsów na dobę pomiędzy Dover a Dunkierką
  • Dunkierka to najbardziej dogodny punkt do rozpoczęcia podróży do Europy
​​
Prom DFDS w porcie

Dover – Dunkierka

Jako jedyny operator promowy oferujemy rejsy na trasie pomiędzy Dover a Dunkierką. Z liczbą do 24 przepraw na dobę, możesz znaleźć godzinę rejsu idealną dla swoich potrzeb. Zazwyczaj ceny rejsów w nocy są tańsze od tych w ciągu dnia.
 Mapa Europy z Polaczeniami Promowymi

Brama do Polski

Dunkierka jest położona 50 km na północ od Calais, co oznacza, że jest idealnym punktem do rozpoczęcia podróży do Polski lub innych krajów Europy Wschodniej. Dodatkową zaletą jest dogodne połączenie z głównymi szlakami komunikacyjnymi wiodącymi do Europy Wschodniej przez Belgię, Holandię i Niemcy.

 
Dwuch chłopców na pokładzie promu

Wyposażenie promów

Nowoczesne promy są doskonale wyposażone, dzięki czemu pasażerowie mogą się zrelaksować i odpocząć w trakcie krótkiego, 2-godzinnego rejsu. Na naszych podróżnych czekają bary, restauracja, sklep oraz kawiarnia. Na ekranach telewizorów można na bieżąco, śledzić doniesienia z całego świata. Dla dzieci przygotowaliśmy gry zręcznościowe, kącik zabaw oraz pokład spacerowy. W sklepach jest szeroki wybór towarów do drobnych prezentów do rzeczy niezbędnych w podróży.​​​
Uśmiechnięty barman z Food Express

Restauracje i kawiarnie na pokładzie

Samoobsługowa restauracja oferuje w swoim menu szeroki wybór potraw, które naładują Cię energią przed dalszą podróża. Mamy dania również dla wegetarian oraz najmłodszych podróżnych. Jeśli natomiast preferujesz lżejsze dania to w kawiarni kupisz gorące lub zimne napoje oraz przekąski.

więcej informacji​​


​​
​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​​ 

 
​​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​

Jesteśmy dumni, że zostaliśmy uznani za Wiodącego Operatora Promowego w Europie w 2017 roku (Europe's Leading Ferry Operator 2017) w ramach World Travel Awards. Tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie oraz na Świecie utrzymujemy od 6 lat!
awards​​​​​​