Promy & mini – rejsy z DFDS

Tanie promy​​​ i mini rejsy DFDS.

Nasze, nowoczesne promy nie mają sobie równych w kwestii zaprojektowania i funkcjonalności z wygodnym otoczeniem i nowoczesnymi udogodnieniami sprawiającymi, że podróż staje się czystą przyjemnością.

Na pokładzie znajdziesz duży wybór restauracji, barów, kawiarni, sklepów pełnych okazji cenowych i klasyczne kajuty, aby zapewnić wygodną, przyjemną podróż sprawiając, że poczujesz się jak w domu.

Na pokładzie wszystkich, naszych promów znajdują się również obszary zabaw dla dzieci, aby przeprawa również dla nich była dobrą zabawą, podczas gdy ich rodzice mogą zająć się zakupami lub rozrywkami, takimi jak gry wideo czy nawet kino​, w zależności od promu i trasy podróży.

W sklepach można znaleźć wysokiej jakości perfumy, kosmetyki, słodycze, rzeczy przydatne w podróży, piwa, wina, mocne alkohole i wiele innych. Nie zabraknie również ofert specjalnych umożliwiających duże oszczędności w porównaniu z cenami w sklepach w mieście.

Mapa połączeń promowychPrzeprawy promowe DFDS

DFDS jest jedną z największych na świecie spółką promową z promami pływającymi na wielu morzach świata łącząc kraje i ludzi.

Obszary naszej działalności obejmują północną Europę z krajami takimi jak Wielka Brytania, Holandia, Niemcy, Dania, Norwegia, Szwecja i Litwa.

Regularnie jesteśmy wyróżniani za nasze serwisy promowe. W 2017 ponownie otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Wiodącego Operatora Promowego w Europie w ramach World Travel Awards. Po raz szósty z rzędu otrzymaliśmy nagrodę World Travel Award.​

Te nagrody są odzwierciedleniem naszej nowoczesnej floty, dogodnych harmonogramów i dobrze opracowanych rozkładów, najwyższej jakości usług na pokładach, obsługi klienta i bardzo konkurencyjnych cen przepraw promowych.

​​​​Ważne: Ceny są uzależnione od dostępności. Rezerwacja telefoniczna opłat.​ Warunki zastosowania .​​

ZOSTALIŚMY NAGRODZENI​​​​

Jesteśmy Wiodącym Operatorem Promowym w Europie w latach 2012-2019 & Wiodącym Operatorem Promowy na Świecie w latach 2011-2018!
awards​​​​​​