Strona głównaPromyDunkierka - Dover

Promy z Dover do Dunkierki 

Podróżuj samochodem przez Kanał La Manche z DFDS Seaways i korzystaj z dogodnych przepraw promowych.

Atrakcje, które czekają na pokładach oraz brak ograniczeń bagażowych sprawią, że to najlepszy i najkorzystniejszy sposób podróżowania z Wielkiej Brytanii do Europey Wschodniej.

Korzyści:

czas przeprawy to tylko 2 godziny
do 24 rejsów na dobę pomiędzy Dover a Dunkierką
Dunkierka to najbardziej dogodny punkt do rozpoczęcia podróży do Europy

Dover – Dunkierka

Dover – Dunkierka

Jako jedyny operator promowy oferujemy rejsy na trasie pomiędzy Dover a Dunkierką. Z liczbą do 24 przepraw na dobę, możesz znaleźć godzinę rejsu idealną dla swoich potrzeb. Zazwyczaj ceny rejsów w nocy są tańsze od tych w ciągu dnia.

Brama do Polski

Dunkierka jest położona 50 km na północ od Calais, co oznacza, że jest idealnym punktem do rozpoczęcia podróży do Polski lub innych krajów Europy Wschodniej. Dodatkową zaletą jest dogodne połączenie z głównymi szlakami komunikacyjnymi wiodącymi do Europy Wschodniej przez Belgię, Holandię i Niemcy.


Wyposażenie promów

Wyposażenie promów

Nowoczesne promy są doskonale wyposażone, dzięki czemu pasażerowie mogą się zrelaksować i odpocząć w trakcie krótkiego, 2-godzinnego rejsu. Na naszych podróżnych czekają bary, restauracja, sklep oraz kawiarnia. Na ekranach telewizorów można na bieżąco, śledzić doniesienia z całego świata. Dla dzieci przygotowaliśmy gry zręcznościowe, kącik zabaw oraz pokład spacerowy. W sklepach jest szeroki wybór towarów do drobnych prezentów do rzeczy niezbędnych w podróży.

Restauracje i kawiarnie na pokładzie

Samoobsługowa restauracja oferuje w swoim menu szeroki wybór potraw, które naładują Cię energią przed dalszą podróża. Mamy dania również dla wegetarian oraz najmłodszych podróżnych. Jeśli natomiast preferujesz lżejsze dania to w kawiarni kupisz gorące lub zimne napoje oraz przekąski.

Na pokładzie naszych promów na trasie Dover-Dunkierka

Ważne::

Ceny uzależnione od dostępności.

Obowiązuje ogólne warunki i zasady sprzedaży. Obowiązuje dodatkowa opłata za płatność kartą kredytową i przez centrum telefoniczne. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Wyjazd: Powrót
Wyjazd:
Powrót:
Dorośli
Dzieci (4-15)
Dzieci (0-3)
Zwierzę
Rodzaj pojazdu:
Kod oferty: