Strona głównaPromyDunkierka - Dover

PROMY DOVER - DUNKIERKA  – REZERWUJ TERAZ NA 2016 

Nasze przeprawy pomiędzy Dover a Dunkierką są szybkie, wygodne i w dobrych cenach, dzięki czemu są najlepszym sposobem na podróż samochodem przez Kanał i wyprawę do lub z Polski i Europy Wschodniej.

Dostępne są wszystkie daty w 2016 roku, warto więć zarezerwować rejs wcześniej, w najlepszej cenie.

Korzyści:

Do 24 przepraw na dobę (12 w każdym kierunku)
Rok 2016 otwarty do rezerwacji
Dover - Dunkierka w 2 godz.
Doskonale wyposażone promy
Brak ograniczeń bagażowy

Brama do Polski

Dover – Dunkierka

Dunkierka jest zlokalizowana 35 km na północ od Calais, co oznacza, że jest idealnym punktem do rozpoczęcia podróży do Polski oraz innych krajów Europy Wschodniej. Port w Dunkierce ma również dobre połączenia z głównymi trasami drogowymi wiodącymi do Europy Wschodniej przez Belgię oraz Niemcy.

Zarezerwuj rejs z DFDS, zabierz swój samochód oraz do 9 podróżnych, w dobrej, przyjaznej cenie i bez ograniczeń bagażowych.


Wysoka jakość podróż

Wyposażenie promów

Nasze trzy nowoczesne i wygodne promy są doskonale wyposażone, aby zapewnić komfortową oraz przyjemną przeprawę Odpoczniesz z kawą lub herbatą w ręku, podziwiając morskie widoki lub śledząc najnowsze informacje na ekranach TV w kafejce.

Odwiedź sklep z szerokim wyborem towarów, takich jak kosmetyki, piwa, wina, wódki lub przespaceruj się po pokładzie słonecznym. W naszym ekskluzywnym saloniku Sea View Lounge czekają bezpłatne napoje oraz przekąski, jest również salon gier oraz kącik zabaw dla dzieci, aby najmłodsi podróżnicy nie nudzili się w trakcie przeprawy.

Zjedz dobry posiłek na pokładzie, w restauracji lub barze, które oferują szeroki wybór smacznych dań i deserów, również dla wegetarian oraz dzieci.


Ważne::

Ceny uzależnione od dostępności.

Obowiązuje ogólne warunki i zasady sprzedaży. Obowiązuje dodatkowa opłata za płatność kartą kredytową i przez centrum telefoniczne. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Wyjazd: Powrót
Wyjazd:
Powrót:
Dorośli
Dzieci (4-15)
Dzieci (0-3)
Zwierzę
Rodzaj pojazdu:
Kod oferty: