Strona głównaPromyCalais - Dover

PROMY DOVER CALAIS – REZERWUJ TERAZ NA 2016 

Nasza szybka i wygodna trasy pomiędzy Dover a Calais jest idealnym sposobem na rozpoczęcie podróży do Polski lub Europy Wschodniej.

Płyń ze swoim samochodem, wozem kempingowym, samochodem z przyczepą kempingową lub motocyklem i korzystaj z możliwości podróżowania własnym pojazdem.

Od stycznia 2016 na tej trasie będzie operować dodatkowy prom, który umożliwi realizację do 30 rejsów na dobę pomiędzy Dover a Calais. Dostępne są wszystkie daty w 2016 roku, warto więć zarezerwować rejs wcześniej, w najlepszej cenie.

Korzyści:

Do 30 przepraw na dobę (15w każdym kierunku)
Rok 2016 otwarty do rezerwacji
Dover - Calais w tylko 90 minut
Doskonale wyposażone promy
Brak ograniczeń bagażowy

Zakupy na pokładzie I kącik dla dzieci

20 rejsów na dobę

Nasze przeprawy do Calais są krótkie (ok. 90 minut), ale na pokładzie można spędzić czas w miłej atmosferze. Odwiedź nasz sklep pokładowy i zrób zakupy, których potrzebujesz 0 od gazet, przyborów toaletowych do różnego rodzaju prezentów. Korzystaj z niskich cen, jakie są w sklepie - nawet do 20% taniej niż na lądzie.

Jest również kącik zabaw dla dzieci aby najmłodsi podróżnicy nie nudzili się w trakcie przeprawy, a dorośli mogli odpocząć i korzystać z innych udgodnień na pokładzie.


Zjedz, Napij się & Odpocznij

Na pokładach promów

Jeśli jesteś głodny to na pokładach promów z Dover do Calais restauracje i kawiarnie z dużym wyborem ciepłych posiłków oraz przekąsek, również wegetariańskich i dla dzieci.

Nasze trzy promy wyposażyliśmy w wygodne miejsca siedzące, idealne do odpoczynku, z napojem w dłoni oraz dobrą książką lub gazetą. Dla dodatkowego komfortu w trakcie podróży warto zarezerwować salonik Sea View Lounge, w którym jest bezpłatna prasa, napoje oraz przekąski, o pięknych widokach można nie wspominając.


Ważne::

Ceny uzależnione od dostępności.

Obowiązuje ogólne warunki i zasady sprzedaży. Obowiązuje dodatkowa opłata za płatność kartą kredytową i przez centrum telefoniczne. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Wyjazd: Powrót
Wyjazd:
Powrót:
Dorośli
Dzieci (4-15)
Dzieci (0-3)
Zwierzę
Rodzaj pojazdu:
Kod oferty: