Strona głównaPromyCalais - Dover

Promy z Dover do Calais 

Jeśli szukasz najlepszego sposobu przeprawy przez Kanał La Manche ze swoim samochodem. Rejs trwa tylko 90 minut, co oznacza, że możesz ruszyć w dalszą drogę bardzo szybko, co jest zaletą tej trasy.

Korzyści:

krótki czas przeprawy, tylko 90 minut
do 20 rejsów na dobę pomiędzy Dover i Calais
dogodny dostęp do Europy Wschodniej

20 rejsów na dobę

20 rejsów na dobę

Liczba 20 rejsów na dobę pomiędzy Dover a Calais oznacza, że możesz znaleźć czas przeprawy idealny dla swoich potrzeb, podróżując zarówno w dzień, jak i w nocy. Warto pamiętać o tym, że nocne rejsy są zazywczaj tańsze niż te, które obdywają się w ciągu dnia.

Brama do Polski

Port w Calais jest dogodnie położony, w pobliżu głównych szlaków komunikacyjnych, które prowadzą do Polski i innych krajów Europy Wschodniej. Krótki, bo 90-minutowy, czas rejsu przez Kanał, oznacza, że w dalszą podróż przez Belgię, Holandię i Niemcy, wyruszysz bardzo szybko.


Na pokładach promów

Na pokładach promów

Nawet jeśli przeprawa trwa tylko 90 minut to i tak przygotowaliśmy dla podróżnych dużo atrakcji, które uprzyjemnią podróż. Pokładowy bar jest wyposażony w ekrany telewizyjne, na których można sledzić najnowsze informacje z całego świata. Nasz sklep oferuje szeroki wybór towarów, od gazet i kolorowych magazynów do wyrobów tytoniowych i akcesoriów przydatnych w podróży. Dla dzieci przygotowaliśmy natomiast specjalny kącik zabaw.

Kawiarnie i restauracje na pokładzie

Masz ochotę na lekką przekąskę, czy solidny obiad? W menu naszej samoobsługowej restauracji są potrawy dla każdego, również dla wegetarian oraz dzieci. W kawiarni kupisz natomiast ciepłe lub zimne napoje oraz przekąski.

Na pokładzie naszych promów na trasie Dover-Calais

Ważne::

Ceny uzależnione od dostępności.

Obowiązuje ogólne warunki i zasady sprzedaży. Obowiązuje dodatkowa opłata za płatność kartą kredytową i przez centrum telefoniczne. Oferta może zostać wycofana w dowolnym momencie.

Wyjazd: Powrót
Wyjazd:
Powrót:
Dorośli
Dzieci (4-15)
Dzieci (0-3)
Zwierzę
Rodzaj pojazdu:
Kod oferty: